Szkolenia BHP

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców. Oferowane kursy BHP przeznaczone są zarówno dla osób pracujących na stanowiskach administracyjno-biurowych, technologiczno-inżynieryjnych, jak i robotniczych. Prowadzone przez nas szkolenia BHP w Łodzi i Rzeszowie umożliwiają zdobycie pełnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, co pozwoli na prawidłowe przeszkolenie pracowników i zapewni właściwy poziom bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy.

Dbamy o to, aby każde nasze szkolenie BHP umożliwiało zdobycie całej potrzebnej wiedzy, odnoszącej się do możliwych zagrożeń na konkretnym stanowisku i do odpowiedniego zachowania podczas sytuacji niebezpiecznej. Organizujemy także okresowe szkolenia, informujące o tym, jakie warunki ergonomiczne powinno spełniać miejsce pracy. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby ułatwić zdobywanie wiedzy. Dzięki temu nasze szkolenia BHP cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo.

Jeżeli poszukują Państwo tradycyjnego kursu BHP dla swoich pracowników, prosimy o kontakt ze specjalistą z naszej firmy BHP pod numerem telefonu: tel: 533-13-11-12 / 604-696-558

Comments are closed.

Firmy BHP

Potrzebujesz szybkiego kontaktu?