Usługi BHP

W ofercie naszej firmy znajdują się różnorodne usługi BHP, które zapewnią kompleksową obsługę Państwa firmy w zakresie higieny i bezpieczeństwa pracy. Oferowane przez nas usługi BHP obejmują stałą obsługę w zakresie BHP, pomagamy w opracowywaniu instrukcji BHP dla stanowisk pracy, przygotowujemy dokumentację powypadkową oraz bierzemy udział w pracach powypadkowych. Usługi BHP uwzględniają także sporządzanie raportów stanu BHP w firmie oraz przeprowadzanie wizyt kontrolnych w zakładzie. W naszej ofercie znajduje się również pogotowie BHP, które jest do Państwa dyspozycji w nagłych wypadkach.

Świadczymy usługi BHP na terenie Rzeszowa i Łodzi, a także wielu innych miejsc w Polsce. Jeśli interesują Państwa niestandardowe rozwiązania, to zapraszamy do kontaktu – biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, z pewnością zaproponujemy atrakcyjną ofertę usług BHP. Zapewnimy Państwa firmie wszelką niezbędną pomoc. Skontrolujemy obecne warunki i podpowiemy, co należałoby zmienić. Zorganizujemy szkolenia i przygotujemy raporty na temat zagrożeń. Pomożemy także w wyjątkowych sytuacjach, kiedy niezbędna jest szybka reakcja specjalisty – nasze zaangażowanie pozwala na świadczenie Państwu usług BHP na najwyższym poziomie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami z zakresu BHP, prosimy o kontakt z naszym specjalistą tel: 533-13-11-12 / 604-696-558

Comments are closed.

Potrzebujesz szybkiego kontaktu?